Kontaktai

Turite klausimų, komentarų ar pageidavimų?

Nesivaržykite susisiekti su mumis. Nesvarbu, koks jūsų biudžetas, mes pasistengsime rasti jums geriausią sprendimą. Specialistų komanda pasirūpins, kad gautumėte aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą!

Telefonu

+37062396582

Soc.tinklai

El.paštu

info@onpage.lt

Susisiekite jau dabar!

Mes siūlome nemokamą konsultaciją, kurios metu aptarsime Jūsų situaciją ir pateiksime geriausią pasiūlymą.

Parašykite mums.

  Dažniausiai užduodami klausimai:

  Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie SEO, Google Ads reklamą ir svetainių kūrimą. Jei neradote atsakymo į klausimą, susisiekite ir mes Jus pakonsultuosime nemokamai.

  Skaitmeninis marketingas naudoja skirtingus internetinius kanalus, tokius kaip tinklalapiai, socialiniai tinklai ir paieškos sistemos, siekiant užmegzti ryšį su potencialiais klientais ir juos pritraukti. Tai leidžia pasiekti platesnę auditoriją, stebėti rezultatus ir efektyviai siekti verslo tikslų.

  SEO arba paieškos variklių optimizavimas, yra procesas, skirtas pagerinti interneto svetainės matomumą paieškos rezultatų puslapiuose (SERP). Tai pasiekiama optimizuojant svetainės turinį ir techninius aspektus, kad paieškos varikliai, tokie kaip „Google“, ją lengviau rastų, suprastų ir reitinguotų aukštesnėse pozicijose.

  Trumpai tariant, SEO padeda pritraukti daugiau organinio srauto į jūsų svetainę iš paieškos variklių, o tai gali padidinti jūsų verslo žinomumą, pardavimus ir konversijas.

  SEO darbų trukmė priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip strategija, norimi pasiekti rezultatai, konkurencija, biudžetas. Vidutiniškai SEO darbai trunka nuo 6 iki 24 mėnesių, tačiau norint išlaikyti pasiektas pozicijas reikia nuolatos prižiūrėti svetainę ir jei reikia atlikti atitinkamus veiksmus. 

   

  Vieno tikslaus atsakymo nėra. Tai yra labai individualu ir priklauso nuo begalės faktorių. 

  Preliminariai:

  Nedidelės apimties, šabloninės svetainės/el.parduotuvės kaina nuo ~400 eurų. 

  Svetainės, kuriai naudojamas unikalus (custom) dizainas, kainos prasideda nuo ~1000 eurų.

   

   

  SEO darbų kaina priklauso nuo norimų pasiekti rezultatų ir konkurentų stiprumo. Tai yra individualus dalykas, todėl tikslaus atsakymo nėra. Preliminariai kaina prasideda nuo 300 Eur/mėn. – x Eur/mėn. 

  Google Ads reklama tai skaitmeninės reklamos forma, kuri leidžia skelbti ir reklamuoti produktus ar paslaugas Google paieškos rezultatuose bei partnerių tinkluose. Mokama už paspaudimus, peržiūras ar konversijas. Reklamos rodomos pagal vartotojo paieškos užklausas (raktažodžius).

  Google Ads reklamos kampanijos paruošimas, paleidimas ir optimizavimas (priežiūra, kad biudžetas nebūtų švaistomas) kainuoja 100 eur/mėn. 

  Svarbu suprasti jog reklama neapsistoja vien tik jos paleidimu. Viso proceso metu ją reikia prižiūrėti, stebėti rodiklius, kurti papildomas reklamas, daryti testavimus kol pasiekiamas norimas rezultatas. 

  Įprastai reklamai įsivažiuoti reikia 1-2 mėn. ar net ilgiau, todėl didelių rezultatų ir pardavimų po pirmo mėnesio tikėtis nevertėtų. 

  Teksto rašymo darbų kaina priklauso nuo to, kokio tai pobūdžio tekstai. 

  Profesionalūs, aukšto lygio prekių/kategorijų aprašymai, vidiniai SEO straipsniai/tekstai, pranešimai spaudai  – 0.08 – 0.10 cnt/žodis.

  Žemesnės kokybės tekstų rašymas, kaip pavyzdys išoriniams SEO straipsniams – 0.03 – 0.05 cnt/žodis.