vippersona logo

Susisiekite!

Užpildykite užklausos formą ir mūsų specialistai su jumis susisieks per artimiausias 24 valandas!

Užklausos forma

  D.U.K

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Suprantame, kad skaitmeninė rinkodara gali būti sudėtinga ir sunkiai suprantama tema, todėl pateikiame atsakymus į pagrindinius klausimus, kurie dažniausiai kyla klientams.

  Skaitmeninė rinkodara yra reklamos ir rinkodaros strategijų ir taktikų rinkinys, naudojamas internete, mobiliose aplikacijose, socialiniuose tinkluose ir kitose skaitmeninėse platformose, siekiant pasiekti ir įtraukti potencialius ar esamus klientus. Skaitmeninė rinkodara apima tokias veiklas kaip SEO, SEM, socialinės medijos reklama, el. pašto kampanijos, turinio kūrimas ir kt. Jos tikslas yra padidinti prekių ar paslaugų pardavimus, užmegzti ryšius su klientais ir sukurti stipresnę prekės ženklą.

  SEO yra skaitmeninės rinkodaros strategija, skirta pagerinti interneto svetainės matomumą paieškos sistemose per turinio ir struktūros optimizavimą. Svetainės optimizavimas padeda padidinti lankytojų srautą ir pardavimus.

  SEO ir Google reklama gali stipriai įtakoti pardavimus, kadangi klientas ateina per raktažodžius, o tai reiškia jog yra susidomėjimas konkrečiam produktui ar paslaugai. Be abejo, kad įvyktų konverija svetainė privalo būti tinkamai suoptimizuota ne tik paieškos varikliams bet  ir patraukli vartotojui. 

  WordPress yra populiariausia turinio valdymo sistema, kurią  naudoja milijonai svetainių visame pasaulyje. Vienas iš pagrindinių privalumų –  SEO draugiška platforma, o  tai reiškia, kad jūsų svetainė gali būti lengviau matoma paieškos sistemose, nei svetainė sukurta kitoje platformoje.

  SEO yra labai platus dalykas, susidedantis iš daugelio veiksnių. Jei kalbant labai abstrakčiai, tai būtų vidinis ir išorinis SEO, tačiau kiekviena dalis susideda iš begalės mažų dalelių.

  Jei kalbant apie patį procesą, visų pirma atliekamas SEO auditas, konkurentų analizė, raktažodžių analizė, vidinis (techninis) SEO ir galiausiai išorinis SEO. 

  Kaip ir kiekvienas projektas yra individualus, taip ir paslaugų kaina yra individuali. Kad susidaryti bendram vaizdui, pateikiame preliuminarias kainas:

  SEO:

  1. Vidinis SEO – nuo 100 eur
  2. Išorinis SEO nuo 100 eur/mėn.

  Google Ads Reklama:

  1. Paleidimas ir optimizavimas – nuo 100 eur
  2. Sekančiais mėnesiais, jei nekuriame naujų kampanijų – nuo 50 eur/mėn.

  WordPress svetainių kūrimas:

  1. Reprezentacinė svetainė – nuo 250 eur
  2. Internetinė parduotuvė – 350 eur.

  Svetainės administravimas:

  1. Priežiūra, informacijos atnaujinimas, įkelimas – nuo 50 eur/mėn.